Masaże

Czym jest masaż Tantra?

Masaż tantryczny to proces, który wprowadzi Cię w dobre samopoczucie, głęboki relaks jak również pomoże w rozwiązaniu problemów seksualnych zarówno osób indywidualnych jak i par. Tantra to rodzaj masażu, który wykorzystuje energię seksualną poprzez masaż miejsc Lingam i Joni jak również pomaga Nam osiągnąć wyższy stan świadomości. Przy tym masażu wykorzystywane są techniki i metody zawierające masaż dłońmi, przedramionami i elementami ciała.
Masaż Tantra wykonywany jest na macie z zachowaniem wymaganych standardów.

  • Tantra lingam – Jeżeli pragniesz przebyć drogę do rozwoju osobistego, chcesz z nami celebrować bliskość duchową oraz cielesną, potrzebujesz energii życiowej, odprężenia, zmysłowości i sensualności to masaż Tantra jest właśnie dla Ciebie.
  • Tantra Joni Pozwól sobie na chwilę zapomnienia, odprężenia oraz relaksu. Daj przenieść się w świat magicznego dotyku, który poruszy nie tylko Twoje ciało ale również wprowadzi Cię w wyższy poziom miłości i troski. Ciesząc się tym niesamowitym masażem, odnowisz przepływ Twojej energii życiowej.
  • Tantra Rytuał - Kierowana jest do osób, które pragną lepiej poznać masaż tantryczny wraz z jego rytuałami. Nastrój i atmosfera podczas tej sesji jest na wysokim poziomie duchowym i energetycznym, co pozwoli Ci osiągnąć głebię relaksu, ukojenia i odprężenia.
  • Masaż Tantra Zmysłowy Dotyk Tantra Zmysłowy Dotyk skierowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn, pragnących przeżyć wyjątkowo intensywne doznania poprzez dwukrotne celebrowanie miejsc( Lingam, Joni) skupiających siłę i energię duchową wewnątrz ciała.
  • Masaż Tantra 4 hands Masaż na 4 ręce dedykowany jest dla osób, które chcą poczuć magię dotyku dwóch masażystek podczas jednej sesji tantry. Nasze masażystki przeniosą Was w świat gdzie wszystkie zmartwienia i problemy życia codziennego staną się nieważne, jednocześnie zapewniając stymulację zmysłową ciała , umysłu i duszy.
  • Masaż Tantra dla PAR Pozwól sobie i jednocześnie swojemu partnerowi/partnerce na odkrycie prawdziwego potencjału boskiej seksualności, miłości i ekstazy. Ten masaż pozwoli Wam na przeżycie niezwykłych i głębokich doznań w tym samym lub dwóch osobnych pokojach. Rytuał może Wam zapewnić zupełnie nową intensywność odczuć seksualnych, zmysłowości i odczuwania przyjemności. Jeśli skorzystacie z tego masażu, wyjdziecie od nas zrelaksowani, dostrzeżecie między sobą inne wymiary intymności, wypełnieni miłością, pozytywna energia i radością.
  • Masaż relaksacyjny Polinezyjski Masaż polinezyjski kierujemy do osób szukających odprężenia, wyciszenia, swobody oraz szczęścia. Dzięki technikom masażu hawajskiego pomagamy rozluźnić mięśnie oraz usunąć blokady i napięcia nagromadzone wewnątrz ciała. Masaż wykonywany jest na stole w klimacie nastrojowej muzyki i blasku świec.
  • Masaż Klasyczny jest to masaż mocniejszy, uciskowy, rozciągający poszczególne partie ciała. Wykonywany jest powolnymi bądź szybkimi ruchami pobudzającymi mięśnie, pozwala pozbyć się napięcia w całym ciele dzięki czemu sprzyja szybszej regeneracji.