Masaże

Czym jest masaż Tantra?

Masaż tantryczny to proces, który wprowadzi Cię w dobre samopoczucie, głęboki relaks jak również pomoże w rozwiązaniu problemów seksualnych zarówno osób indywidualnych jak i par. Tantra to rodzaj masażu, który wykorzystuje energię seksualną poprzez masaż miejsc Lingam i Joni jak również pomaga Nam osiągnąć wyższy stan świadomości. Otwórz się na specjalnie przygotowaną dla Ciebie atmosferę, w której podstawą jest zaufanie, bezpieczeństwo i zrozumienie. Podczas masażu wykorzystywane są techniki i metody zawierające wykorzystanie dłoni, przedramion i elementów ciała. Masaż Tantra wykonywany jest na specjalnej macie z zachowaniem wymaganych standardów. Wszystkie masaże Tantra wykonywane są na macie rehabilitacyjnej. W czasie masażu możesz poczuć aromat świec, które potęgują doznania i rozbudzają zmysły. Tantra jest masażem, który odnosi się do ciała i duszy. Tym różni się od innych typów masaży. Z każdą chwilą będziesz przenosić się w co raz to głębszą fazę relaksu i poczujesz głębokie odprężenie mięśni w połączeniu z emocjonalnym ukojeniem. Tantra jest metodą na skuteczne rozładowanie stresu, który w dzisiejszym świecie szczególnie się nasila u każdego z Nas. Masaż tantryczny wprowadza w podróż ku swojemu wnętrzu i umożliwia poznanie samego siebie. Tantra pozwoli Ci odzyskać równowagę i podwyższy jakość codziennego życia. Tantra to zdecydowanie najszlachetniejszy rodzaj masażu. W centrum uwagi znajduje się sfera cielesna i duchowa. Masaż jest odczuwany przez cały organizm i przenika głęboko do świata emocji. Profesjonalne masażystki sprawią, że odczujesz kompletny relaks ciała I nabierzesz energii. Tantra pozwala uporać się ze złym samopoczuciem i brakiem wiary w siebie. Przez uwolnienie blokad energii można pokonać wewnętrzne przeszkody, które stoją na drodze życiowej, przez co nie możemy swobodnie tańczyć Naszego życia. Tantra pozwoli Ci się uwolnić i odblokować cały Twój potencjał.

Korzyści płynące z masażu Tantra

 • pomaga w pozbyciu się kompleksów,
 • ułatwia akceptację samego siebie,
 • uczy wyrażać emocje i uczucia,
 • uwalnia wewnętrzną energię i otwiera na własne potrzeby,
 • jest to sposób na poznawanie własnej seksualności i potrzeb,
 • przynosi harmonię w każdej sferze życia,
 • poprawia relacje między partnerami, również intymne,
 • uwalnia napięcia i głęboko relaksuje ciało,
 • przynosi radość i witalność,
 • wzmacnia wrażliwość,
 • wzmacnia poczucie własnej wartości i piękna,
 • odmładza ciało,
 • wzmacnia poczucie integracji z otaczającym światem,
 • wzmacnia poczucie integracji z własnym wnętrzem,
 • wspomaga uzdrowienia relacji z bliskimi,
 • pomaga w podejmowaniu decyzji,
 • uzdrawia negatywne doświadczenia i przeżycia,
 • uwalnia od wyuczonych schematów i negatywnych wzorców, 
 • otwiera na życie w miłości.

Rodzaje masażu Tantra

Tantra lingam

Lingam jest starożytnym masażem, którego geneza wywodzi się z pradawnej tradycji tantrycznej. Dedykowany jest dla mężczyzn pragnących poszerzyć świadomość ciała. Ceremonia przebiega w ściśle określony sposób, w przeznaczonych rytualnych warunkach. Podczas masażu towarzyszą świece i dźwięki relaksacyjnej muzyki. Masaż tantryczny ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i strefy lingam gwarantuje niezwykle głębokie doznania cielesno-duchowe. Uwalnia mężczyznę i otwiera na wzrost samoakceptacji oraz głębsze poznanie siebie, ciała oraz sfer tantrycznych. Jeśli mężczyzna otworzy się całkowicie na ożywianie całego lingam, to może doświadczyć niezwykłego uduchowienia, transformacji, która w połączeniu z otwarciem ciała prowadzi do nadzwyczajnej relaksacji. Delikatny, różnorodny masaż aktywuje energetyczne punkty na ciele mężczyzny, prowadzi do harmonicznego przepływu energii i stabilizuje równowagę cielesno-duchową. Jeżeli pragniesz przebyć drogę do rozwoju osobistego, chcesz z nami celebrować bliskość duchową oraz cielesną, potrzebujesz energii życiowej, odprężenia, zmysłowości i sensualności to tantryczny masaż lingam jest właśnie dla Ciebie.

Tantra Joni

Masaż opiera się na tradycji tantrycznej i koncepcji taoistycznej energii seksualnej. Relaksacja całego ciała i strefy Joni przez nadzwyczaj zmysłowy, z udziałem olejów przy pięknej muzyce relaksacyjnej oraz świeczek. Świątynny rytuał masażu Joni może pomóc kobiecie odzyskać pełnię i radość życia, odblokować emocje i uzdrowić ciało. Masaż ma na celu uwolnić zablokowaną energię i otworzyć naszą Joni na nowy wymiar jeszcze nie odkrytych przyjemności, o których wcześniej nie marzyłaś. Masaż działa terapeutycznie. Odblokowuje nowe pokłady energii w ciele i poprawia stan emocjonalny. Czeka na Ciebie połączenie z własnym ciałem i odkrycie jego świętości. W zależności od potrzeb oraz gotowości kobiety – masaż wykonywany jest ze zróżnicowaną intensywnością. Istotą masażu jest doznanie psychofizycznej przemiany, która umożliwi połączenie między duchowością, a cielesnością. Pozwól sobie na chwilę zapomnienia, odprężenia oraz relaksu. Daj przenieść się w świat magicznego delikatnego dotyku, który poruszy nie tylko Twoje ciało ale również wprowadzi Cię w wyższy poziom miłości i troski. Ciesząc się tym niesamowitym masażem, odnowisz przepływ Twojej energii życiowej.

U Nas możesz zakosztować masaży Tantra

Tantra lingam – Jeżeli pragniesz przebyć drogę do rozwoju osobistego, chcesz z nami celebrować bliskość duchową oraz cielesną, potrzebujesz energii życiowej, odprężenia, zmysłowości i sensualności to masaż Tantra jest właśnie dla Ciebie.

Tantra Joni – Pozwól sobie na chwilę zapomnienia, odprężenia oraz relaksu. Daj przenieść się w świat magicznego dotyku, który poruszy nie tylko Twoje ciało ale również wprowadzi Cię w wyższy poziom miłości i troski. Ciesząc się tym niesamowitym masażem, odnowisz przepływ Twojej energii życiowej.

Tantra Rytuał – Kierowana jest do osób, które pragną lepiej poznać masaż tantryczny wraz z jego rytuałami. Nastrój i atmosfera podczas tej sesji jest na wysokim poziomie duchowym i energetycznym, co pozwoli Ci osiągnąć głębię relaksu, ukojenia i odprężenia. Podstawa masażu wygląda jak w Tantra Lingam i Joni. Różnica polega na tym, że przed rozpoczęciem masażu odbywa się rytualne wprowadzenie polegające na zapoznaniu Pacjenta poprzez uwalniający od stresu dotyk masażystki.

Masaż Tantra Zmysłowy Dotyk – Tantra Zmysłowy Dotyk skierowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn, pragnących przeżyć wyjątkowo intensywne doznania poprzez dwukrotne celebrowanie miejsc (Lingam, Joni) skupiających siłę i energię duchową wewnątrz ciała.

Masaż Tantra 4 hands – Masaż na 4 ręce dedykowany jest dla osób, które chcą poczuć magię dotyku dwóch masażystek podczas jednej sesji tantry. Nasze masażystki przeniosą Was w świat gdzie wszystkie zmartwienia i problemy życia codziennego staną się nieważne, jednocześnie zapewniając stymulację zmysłową ciała , umysłu i duszy. Dla bardziej głębszej relaksacji proponujemy połączenie Tantra 4 Hands ze Zmysłowym Dotykiem.

Masaż Tantra dla PAR – Pozwól sobie i jednocześnie swojemu partnerowi/partnerce na odkrycie prawdziwego potencjału boskiej seksualności, miłości i ekstazy. Ten masaż pozwoli Wam na przeżycie niezwykłych i głębokich doznań w tym samym lub dwóch osobnych pokojach. Rytuał może Wam zapewnić zupełnie nową intensywność odczuć seksualnych, zmysłowości i odczuwania przyjemności. Jeśli skorzystacie z tego masażu, wyjdziecie od nas zrelaksowani, dostrzeżecie między sobą inne wymiary intymności, wypełnieni miłością, pozytywna energia i radością. Masaż Tantra Lingam i Joni, może być wykonany w jednym lub w dwóch osobnych pomieszczeniach. Dla głębszego odprężenia proponujemy wykonanie dla pary masażu Tantra Rytuał lub Zmysłowy Dotyk.

Masaż relaksacyjny Polinezyjski – Masaż polinezyjski kierujemy do osób szukających odprężenia, wyciszenia, swobody oraz szczęścia. Dzięki technikom masażu hawajskiego pomagamy rozluźnić mięśnie oraz usunąć blokady i napięcia nagromadzone wewnątrz ciała. Masaż wykonywany jest na stole w klimacie nastrojowej muzyki i blasku świec.

Masaż Klasyczny – jest to masaż mocniejszy, uciskowy, rozciągający poszczególne partie ciała. Wykonywany jest powolnymi bądź szybkimi ruchami pobudzającymi mięśnie, pozwala pozbyć się napięcia w całym ciele dzięki czemu sprzyja szybszej regeneracji.