Masaż polinezyjski

Ten masaż jest masażem całego ciała bez uwzględnienia miejsc intymnych. Masaż polinezyjski jest wykonywany głównie mięśniami przedramienia, w akompaniamencie łagodnej muzyki.

Masaż polinezyjski kierujemy do osób szukających odprężenia, wyciszenia, swobody oraz szczęścia. Dzięki technikom masażu hawajskiego pomagamy rozluźnić mięśnie oraz usunąć blokady i napięcia nagromadzone wewnątrz ciała. Masaż wykonywany jest na stole w klimacie nastrojowej muzyki i blasku świec.

Masaż polinezyjski skupia się na masowaniu pleców gdzie gromadzi się najwięcej napięć. Szczególną uwagę zwracamy na mięśnie przykręgosłupowe i barki. Masaż ten ma wpływ na uelastycznienie stawów oraz zwiększenie ich możliwości ruchowych. Kolejnym etapem masażu polinezyjskiego jest masaż nóg, głównie stóp gdzie znajdują się 36 receptorów narządów ludzkich. Poprzez specjalne uciski i ruchy zmniejszamy dolegliwości i bóle odpowiadającym im organom. Masaż ten wpływa również na oczyszczanie organizmu z toksyn i poprawę ukrwienia naczynek. Dodatkowo poprawia trawienie, likwiduje zaparcia, wpływa relaksująco i odprężająco.