O nas

Witamy w salonie masaży tantrycznych Mandala gdzie harmonia dotyku łączy się z pielęgnacją duszy, ciała i zmysłów. Uzyskaj odprężenie poprzez masaże zawierające orientalne elementy, dzięki którym przy wykorzystaniu wyjątkowych metod i technik, pomogą Wam przywrócić równowagę życiową. Naszych masaży można doświadczyć w naszych salonach znajdujących się we Wrocławiu oraz w Warszawie. W obu naszych salonach pracują doświadczone masażystki,  których celem jest profesjonalne wykonanie masażu dla naszych klientów. Ceny naszych usług nieco się różnią w zależności od salonu masażu, dlatego zapraszamy do przeglądania cennika salonu z Wrocławia lub salonu z Warszawy.

Salon Mandala jest profesjonalnym salonem masażu tantrycznego, który wprowadzi Cię w świat wewnętrznego spokoju, miłości i świadomego dotyku. Nasze masaże oparte są na tradycyjnych azjatyckich naukach o zdrowiu i energii życiowej. Masaż tantryczny obejmuje wszystkie części ludzkiego ciała, harmonizuje fizyczność, emocjonalność, intelekt i duchowość. Naszą misja jest tworzenie niepowtarzalnego klimatu, rozbudzenie zmysłów, dopieszczenie duszy i ciała. Pragniemy stworzyć dla Was bezpieczną atmosferę i niepowtarzalny klimat, gdzie będziecie mogli zapomnieć o codziennych zmartwieniach a tym samym zadbać o siebie.

Oferujemy szeroką gamę masaży tantrycznych oraz relaksacyjnych, takich jak masaż klasyczny czy masaż polinezyjski. Są one skierowane zarówno do kobiet, mężczyzn jak i dla par.

Zapraszamy

Salon Mandala