Czym jest masaż polinezyjski?

Codzienna, wielogodzinna praca, coraz większy stres oraz natłok obowiązków sprawiają, że wiele osób boryka się obecnie z różnego rodzaju problemami. Brak odpoczynku i nadmierny stres mogą mieć bardzo negatywny wpływ na zdrowie. Co więc warto zrobić, by zapewnić sobie nieco relaksu i odpoczynku? Masaż polinezyjski będzie w tym przypadku rewelacyjnym rozwiązaniem, które będzie w stanie dosłownie uzdrowić daną osobę. Warto dowiedzieć się na jego temat więcej i sprawdzić jak przebiega i jakie daje rezultaty.

Redukcja stresu i harmonia ciała i duszy

Masaż polinezyjski znany też jako masaż MA-URI to niezwykłe przeżycie, które jest w stanie odstresować dosłownie każdego. Wykonywany jest on głównie mięśniami przedramienia na naturalnym oleju kokosowym, w akompaniamencie łagodnej muzyki oraz w rytm oddechu klienta. Masaż tego typu pozwala na pełne odprężenie oraz wyciszenie. Warto wspomnieć tutaj również o tym, że hawajski masaż pozwala rozluźnić mięśnie, więc może być również śmiało stosowany w przypadku osób regularnie uprawiających sport. Dzięki niemu można usunąć różnego rodzaju napięcia, które gromadzą się wewnątrz ciała i utrudniają codzienne funkcjonowanie.

Dla kogo jest masaż polinezyjski?

Decydując się na masaż polinezyjski można mieć pewność, że będzie on uzdrowieniem zarówno ciała jak i umysłu. Delikatne, płynne ruchy uspakajają ciało, znacząco redukując stres. Jest to zabieg, który nadaje się dla każdego – wiek oraz płeć nie mają tutaj znaczenia. Jest on również w pełni bezpieczny dla kobiet w ciąży. Poza redukcją stresu, masaż polinezyjski reguluje również przemianę materii, odmładza oraz uelastycznia ciało.

Dodaj komentarz